Son Dakika: WEB SİTESİ OLMAYANLARA FIRSAT
 
AnasayfaYazarlarAlbümAnketlerÜye KayıtÜye GirişEvlilikReklamHostingWeb Tasarımİletişim
Arşivde Ara  

VİLLA DÖVİZ
Hakkımızda

Villa Döviz 1988 yılında iki Türk girişimci aile tarafından kurulmuştur. Küçük bir sermaye ile şirket, karlılığı gittikçe artan bir trend izleyerek "Türkiye' nin en büyük döviz bürosu" niteliğini kazanmıştır.

Villa Döviz A.S olarak yılların deneyimini is tecrübesini, profesyonel kadromuz ile oluşturduğumuz portföyü siz müşterilerimize kişisel veya kurumsal en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmeyi ilke edinip her geçen gün bu ilkeler ile büyümeyi istikrarla birleştirerek hizmetlerimize devam etmenin mutluluğunu sizler ile birlikte yaşıyoruz.

Yatırımlarınızda her zaman güvenli ve kaliteli hizmet alabileceğiniz gibi yüksek miktardaki yatırımlarınızda danışmanlık hizmetlerimizden ve ara hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek açısından Villa döviz A.S olarak piyasadaki tüm para birimlerinden yüksek miktarda elimizde bulundurarak müşterilerimizin hizmetine sunmanın ayrıcalığı yaşıyoruz.

Tüm Şubelerimizde bulunan Vila Kuyumculuk siz degerli müşterilerimize her tür altın ve takı üzerine özel tasarımlara sahip ürünlerimizi sunmaktan mutluluk duyar.

Yüksek miktarda efektiflerinizi;

* Telefon aracılığı ile sipariş verebilir bunlara ilişkin alim ve satımları sizlere en yakın şubelerimizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
* Evinize, ofisinize veya istediğiniz bir bankaya zırhlı servis araçlarımız ile getirtebilirsiniz.
* Özel kur opsiyonları uygulayarak birikimlerinizde kazançlı yatırım olanağı sağlayabilirsiniz.
* Villa Kuyumculuktan her çeşit Altın, Gümüş hediyelik takılardan özel günlerinizde sevdikleriniz ve sizlere hizmet etmenin memnuniyetini duyarız.

Villa Döviz işlemlerinizi; Havale, EFT ( banka veya Merkez Bankası ), Nakit yolları ile ve ofise, bankaya ve eve servis ile gerçekleştirebilme kolaylığını sunmaktadır.

İletişim

ŞİŞLİ MERKEZ ŞUBE ve GENEL MÜDÜRLÜK

Büyükdere Cad. No:127 Astoria AVM B2 06A
Esentepe İSTANBUL
Santral: (0212) 225 78 00
Telefonlar: 0(212) 215 20 77
225 78 01; 225 78 02; 225 78 03;
İşlem için dahili Numaraları: 200/222
Faks: 231 64 49

http://www.villadoviz.com
E-mail: info@villadoviz.com.tr

Reklam Alanı

http://www.acilhost.com/
http://www.denizweb.net/

Bu haber 26/02/2009 tarihinde eklenmiştir.

Bu haberi paylaşın

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu